Fulique dünyasındaki ilham veren, motivasyon ve üretkenlik odaklı lüks ajanda, defter ve bloknot ürünleri ile çalışanlarınızı ve müşterilerinizi değerli hissettirin!

 

Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin üretkenliğini, iş motivasyonunu ve şirket bağlılığını artıracak tasarımlara sahip ürünlerimizle Yılbaşı, Doğum Günü, Kadınlar Günü gibi çeşitli özel günlerde çalışanlarınıza ve müşterilerinize özel hazırladığımız hediyeler ile siparişler oluşturabilirsiniz. Tüm defter, ajanda gibi ürünlerimizi şirketinizin kurumsal kimliğine uygun tasarlayabilir veya mevcut ürünlerimizden seçebilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz ürünlerimizi monogram seçeneği ile tamamen kişiye özel isim baskısı ile tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif almak için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GELECEĞİ PLANLAMA AJANDASI

Çalışanlarınıza değer verdiğinizi onlara hayallerini keşfetmelerini sağlayan yeni nesil bir ajanda ile gösterin.

 

Geleceği Planlama Ajandası ile hayallerinizi gerçekleştirilebilir ve anlamlı hedeflere dönüştürün.

 

Geleceği Planlama Ajandası klişe ajandalardan farklıdır, içeriğindeki 40 sayfalık bir keşif yolculuğu ile başlar, bu yolculukta güçlü yönlerinizi keşfederken içerisinde bulunan derslerle bakış açınızı genişletir, hayatınızdaki büyük resme odaklanırsınız. Özel hazırlanmış sayfaları ile hedeflerinizi belirler ve onları Master Plan'a dönüştürürsünüz. Üretkenlik üzerine senelerdir çalışıyoruz ve ulaştığımız formatla ajanda kullanma alışkanlığı olmayan kişilerin bile kolayca kullandığı ve işlerini kolayca yönettiği bir formata sahibiz. Sadece Fulique ajandalarında olan "Ay sonu değerlendirme sayfaları" ile hedeflerinize doğru giderken doğru yolda olup olmadığınızı kontrol eder, duygusal alanlarda da zorlandığınız veya güçlü olduğunuz yanları keşfedersiniz.

 

  • Sürdürülebilir : Ajandanızı bitirdiğinizde sadece iç sayfalarını alarak kullanmaya devam edersiniz.
  • Doğa Dostu : Ürünlerimizde sadece vegan deri veya bitkisel deri kullanırız.
  • Lüks : Rose gold aksesuarları ve kompakt tasarımı ile kurumsal imajınızı şık bir şekilde temsil edebilirsiniz.
title

 

Odaklanmayı sevenlerin tercihi; Hocus Focus Üretkenlik Ajandası!

 

İçeriği patentli Hocus Focus ajanda, çalışma verimliliğini arttırmak için dünyanın en popüler üretkenlik metodu olan GTD (Getting Things Done) metoduna göre hazırlanmıştır.

 

En önemli özelliği zaman yönetimi ve iş takibini kolaylaştırarak sıradaki işin ne olacağına karar vermeyi kolaylaştırmasıdır. Bu özellikleri ile çalışanlarınızın sene boyunca zaman yönetimini en etkili şekilde yapmasını sağlamaktadır. 

 

12 Aylık Tarihli Ajanda formatındadır.

title
title
title
REFERANSLARIMIZ
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR